english
Obejrzyj nasz program kulturalny
pobierz PDF
1
.
2
.
3
.
II

- KARTA WYDARZENIA -

DZIECINADA - PROGRAM - BILETY
/ MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI DZIECINADA
KUP BILET ONLINE
Data: 18-09 do 24-09 | Godzina:
Miejsce: Impart, Barbara, inne miejsca we Wrocławiu
Bilety: 10, 8 zł
POWRÓT DO WYSZUKIWARKI POBIERZ PLIK PDF
OPIS

5. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada”
20 – 24 września

www.dziecinada.wroclaw.pl


Startuje 5. edycja festiwalu Dziecinada – święto teatrów dla dzieci już za tydzień we Wrocławiu. Kilkanaście spektakli z całego świata, artyści z Iranu, Danii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Słowenii, widowiska plenerowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania z ekspertami, a przede wszystkim mnóstwo teatralnej zabawy – 5. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci Dziecinada odbędzie się we Wrocławiu między 20 a 24 września. Bilety na spektakle programu głównego w sprzedaży.
Odbywające się od 2013 roku we Wrocławiu wydarzenie to jedna z największych w Polsce imprez teatralnych skierowanych do najmłodszych odbiorców. Dla małych widzów to wspaniała okazja do zetknięcia się z międzynarodowym teatrem na najwyższym poziomie. Na program główny 5. odsłony „Dziecinady” składa się 13 spektakli prezentowanych w salach Impartu, Barbarze i w Klubie Proza. Pierwszego dnia (20.09) odbędzie się premiera „Zaczarowanego Stołu” – nowego spektaklu przygotowanego przez Klinikę Lalek i Wrocławski Teatr dla Dzieci. W czwartek (21.09) w Imparcie pojawi się grupa The Oxford Pocket Theater, która przybliży dzieciom klasyk Szekspira w pełnej humoru odsłonie („Macbet”), a Zdrojowy Teatr Animacji z Jeleniej Góry, poprzez zabawne piosenki, imponującą scenografię i nowoczesne multimedia, przekona dzieci, że mycie zębów też może być świetną zabawą („Coś na ząb”). Tego samego dnia premierowo pokazane zostaną jeszcze dwa spektakle: „Kurnik Kultury” Teatru Lalka w Trasie oraz „Nie jedz piasku” Teatru Klinika Lalek i Wrocławskiego Teatru dla Dzieci.
W festiwalowy piątek (22.09) irański teatr Yasna Group, w spektaklu „Muzyk, który zagrał księżyc” opowie niezwykłą baśń o Królu Morza, małej Rzeczce i zakochanym w niej grajku, zaś Duńczycy z Teatru Batida zaprezentują czarną komedię muzyczną, skierowaną do nieco starszych uczestników „Dziecinady” („Człowiek zwany Rolex”). Popołudniu widzowie będą mogli też wziąć udział w spotkaniu z „Baśniami Ludów Ziemi”, wskrzeszającymi częściowo zapomnianą tradycję opowiadania historii. Weekend (23.09) otworzy Baj Pomorski z Torunia historią małej myszy o wielkim sercu i jej leśnych znajomych – przedstawieniem, które pachnieć będzie prawdziwym lasem („Strach ma wielkie...zęby”). Również w sobotę Teatr Lalek z Mariboru zaprezentuje pełną wesołych barw i kształtów bajkę – „Małe niebieskie, małe żółte” – przeznaczoną głównie dla najmłodszych uczestników Dziecinady. Ostatniego dnia festiwalu (24.09) Toihaus Theater zabierze najmłodszych w podróż z ogromną książką-rozkładanką („K jak Kameleon”), hołd dla świata magii, filmu i wyobraźni złoży w niemym spektaklu Teatr Drak z Czech („Ostatnia sztuczka Georgesa Mélièsa”), dzieci poznać będą mogły też historię „Donny Quixoty” walczącej w spektaklu Piny Polar z wymyślonymi wiatrakami.
To jednak nie koniec atrakcji, które mali i duzi widzowie znajdą w programie „Dziecinady”. Festiwal pojawi się także w plenerze – na Placu Solnym pokazany zostanie spektakl „Moonsters”, z kolei na Brochowie i w parku na Strachocinie będzie można zobaczyć nie tylko przedstawienia ale też wziąć udział w warsztatach, grach animacyjnych i teatralnych zabawach. Podczas licznych warsztatów maluchy będą mogły m.in.: stworzyć własną maskotkę („Stwórz swojego stwora”), zbudować model pociągu („Mali Kolejkarze”) czy poznać klasyczne baśnie w zupełnie nowej, wielozmysłowej odsłonie („Bajkowa przygoda w Sali Doświadczania Świata”). Dorośli natomiast spotkają się z ekspertami, którzy wyjaśnią, jak prawidłowo nosić maluszka w chuście, czy też w jaki sposób dzięki wykorzystaniu wózka można wrócić do formy po ciąży. Przed rozpoczęciem festiwalu odbędzie się pierwsze we Wrocławiu spotkanie animatorów działających w obszarze sztuki dla dzieci – dyskusja „Wielka sztuka dla małego człowieka” odbędzie się w poniedziałek (18.09) w Barbarze. Dzięki wsparciu fundacji Czerwone Noski tegoroczna „Dziecinada” dotrze też do dzieci, które nie mogą pojawić się w teatrze. Klauni zajmujący się profesjonalną terapią śmiechem odwiedzą m.in. ośrodki szkolno-wychowawcze, szpitale i hospicja, przybliżając teatr młodym pacjentom.
Bilety dla grup zorganizowanych kosztują 8 złotych za osobę, a bilet indywidualny - 10 złotych. Dostępne są w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), na stronach www.wroclaw2016.pl, www.dziecinada.wroclaw.pl, www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (Empik, Media Markt, Saturn). Bilety dla grup zorganizowanych do nabycia są wyłącznie w kasie Impartu. Wstęp na wydarzenia towarzyszące jest wolny, na niektóre obowiązują zapisy.
Więcej informacji: www.wroclaw2016.pl, dziecinada.wroclaw.pl i fb.com/FestiwalDziecinada
* * *


5. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada”
20 – 24 września

www.dziecinada.wroclaw.pl

(Spektakle programu głównego Imparcie, przy ul. Mazowieckiej 17)

 

PONIEDZIAŁEK

18 września godz.17:00
Barbara, ul. Świdnicka 8b
Wielka Sztuka Dla Małego Człowieka” – spotkanie i debata,
Pierwsze we Wrocławiu spotkanie i debata twórców, animatorów i artystów działających w obszarze sztuki dla najbardziej szczerych i wymagających odbiorców - dzieci. Jaka powinna być sztuka dla dzieci? Jak duże znaczenie ma w kształtowaniu młodych ludzi uczestnictwo w kulturze? Co w jej kontekście oznacza „dobra”, „wielka”? Czego możemy się od małego widza nauczyć? Zapraszamy twórców do opowiedzenia o swoich działaniach, zaprezentowania inicjatyw i projektów, a rodziców, opiekunów i nauczycieli do podzielenia się opiniami i spostrzeżeniami.
Wstęp wolny

ŚRODA
20 września | 9:00 | 17:30
Impart, sala kameralna
„Zaczarowany stół” - Klinika Lalek, Wrocławski Teatr Dla Dzieci
Dla dzieci od 3 roku życia
Premiera spektaklu

 *

 

8:00 | 9:30 | 11:00
Bajkowa przygoda w Sali Doświadczania Świata

Centrum Terapii Sensoria | ul. Racławicka 15/19

Jak dobrze znamy bajkę o Czerwonym Kapturku lub Jasiu i Małgosi? Centrum Terapii Sensoria zaprasza na baśniową przygodę w magicznej Sali Doświadczania Świata. W otoczeniu sprzętów stymulujących zmysły (mieniących się światłowodów, kolumn wodnych, lustrzanego domku…), udamy się w przygodę do krainy wyobraźni i na nowo poznamy te ponadczasowe historie.
Centrum Terapii Sensoria, ul. Racławicka 15/19
Zajęcia indywidualne: 23.09 | 12:00, 13:30, 17:30 | 24.09 | 8:45, 12:30, 14:45 | Grupy zorganizowane (żłobkowe, przedszkolne, szkolne): 18-22.09 | 8:00, 9:30, 11:00
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona | zapisy: biuro@ctsensoria.pl, 601 688 055, 531 333 840


Warsztaty arteterapeutyczne w Imparcie

Tuż po przedstawieniu „Strach ma wielkie…zęby” terapeuci Centrum Terapii Sensoria zapraszają jego młodych widzów na artystyczną przygodę. Ponownie przeżyjemy podczas niej emocje związane z obejrzanym spektaklem, podzielimy się wrażeniami, omówimy wartości i przekaz, który ze sobą niósł, a dzięki różnym technikom plastycznym, tanecznym i teatralnym uwolnimy nasz twórczy potencjał.
Impart, ul. Mazowiecka 17
23.09 |  po spektaklu „Strach ma wielkie… zęby”
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona |  zapisy: agnieszka.perczynska@impart.art.pl

*

CZWARTEK

21.09 | 9:00, 11:00
Impart, sala teatralna
„Coś na ząb”- Zdrojowy Teatr Animacji z Jeleniej Góry
Dla dzieci od 3 roku życia
Spektakl z tłumaczeniem na język migowy i i z audiodeskrypcją

 

21.09 | 10:00 | 17:30
Impart, sala kameralna
„Macbet”- The Pocket Oxford Theatre, Wielka Brytania
Dla dzieci od 6 roku życia
Spektakl w języku angielskim

 

21.09 | 10:30 i 16:00

Impart, sala nr 13
„ Nie jedz piasku”
instalacja teatralna dla dzieci od 10  miesiąca do 3 roku życia


21.09 | 10:00
Klub Proza
Kurnik Kultury”
spektakl dla dzieciaków od 3 roku życia

 

MALI KOLEJ(K)ARZE
Ale odjazd! W czasie Dziecinady można będzie nie tylko pobawić się miniaturowymi pociągami, ale i wziąć udział w warsztatach własnoręcznego budowania kolejowych modeli. Na najlepsze prace czeka miejsce w makiecie głównej Kolejkowa - w gmachu jednego z najstarszych dworców kolejowych we Wrocławiu, przepięknego Dworca Świebodzkiego!
Impart, ul. Mazowiecka 17
start na 45 minut przed i 45 minut po każdym spektaklu w Imparcie
wstęp wolny

Centrum Terapii Sensoria, ul. Racławicka
Bajkowa przygoda w Sali Doświadczania Świata 

 Jak dobrze znamy bajkę o Czerwonym Kapturku lub Jasiu i Małgosi? Centrum Terapii Sensoria zaprasza na baśniową przygodę w magicznej Sali Doświadczania Świata. W otoczeniu sprzętów stymulujących zmysły (mieniących się światłowodów, kolumn wodnych, lustrzanego domku…), udamy się w przygodę do krainy wyobraźni i na nowo poznamy te ponadczasowe historie.
Centrum Terapii Sensoria, ul. Racławicka 15/19
Zajęcia indywidualne: 23.09 | 12:00, 13:30, 17:30 | 24.09 | 8:45, 12:30, 14:45 | Grupy zorganizowane (żłobkowe, przedszkolne, szkolne): 18-22.09 | 8:00, 9:30, 11:00
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona | zapisy: biuro@ctsensoria.pl, 601 688 055, 531 333 840

*

PIĄTEK

22.09 | 10:30 | 17:00
Impart, sala teatralna
„Człowiek zwany Rolex”- Teatergruppen Batida, Dania 
Dla dzieci od 12 roku życia
Spektakl w języku angielskim z polskimi napisami

 

22.09 | 9:00 | 18:00
Impart, sala kameralna
Muzyk, który zagrał księżyc” - Yasna Group, Iran
Dla dzieci od 8 roku życia
Spektakl zrozumiały także dla widzów anglojęzycznych

 

22.09 | 18:00
Plac Solny
"Moonsters" - Wędrowne Lalki Pana Pejo || 18:00 Rosja,
Wstęp wolny


22.9    | 18:00
Klub Proza
Baśnie Ludów Ziemi

MALI KOLEJ(K)ARZE

Ale odjazd! W czasie Dziecinady można będzie nie tylko pobawić się miniaturowymi pociągami, ale i wziąć udział w warsztatach własnoręcznego budowania kolejowych modeli. Na najlepsze prace czeka miejsce w makiecie głównej Kolejkowa - w gmachu jednego z najstarszych dworców kolejowych we Wrocławiu, przepięknego Dworca Świebodzkiego!

Impart, ul. Mazowiecka 17

start na 45 minut przed i 45 minut po każdym spektaklu w Imparcie

Wstęp wolnyCentrum Terapii Sensoria, ul. Racławicka
Bajkowa przygoda w Sali Doświadczania Świata
Jak dobrze znamy bajkę o Czerwonym Kapturku lub Jasiu i Małgosi? Centrum Terapii Sensoria zaprasza na baśniową przygodę w magicznej Sali Doświadczania Świata. W otoczeniu sprzętów stymulujących zmysły (mieniących się światłowodów, kolumn wodnych, lustrzanego domku…), udamy się w przygodę do krainy wyobraźni i na nowo poznamy te ponadczasowe historie.
Centrum Terapii Sensoria, ul. Racławicka 15/19
Zajęcia indywidualne: 23.09 | 12:00, 13:30, 17:30 | 24.09 | 8:45, 12:30, 14:45 | Grupy zorganizowane (żłobkowe, przedszkolne, szkolne): 18-22.09 | 8:00, 9:30, 11:00
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona | zapisy: biuro@ctsensoria.pl, 601 688 055, 531 333 840


SOBOTA

23.09 | 10:30

Impart, sala nr 13

„ Nie jedz piasku”
instalacja teatralna dla dzieci od 10  miesiąca do 3 roku życia

23.09 | 12:00, 16:00
Impart, sala teatralna
„Strach ma wielkie zęby”- Baj Pomorski z Torunia
Dla dzieci od 3 roku życia

 

23.09 |  po spektaklu „Strach ma wielkie… zęby”

WARSZTATY ARTETERAPEUTYCZNE
Tuż po przedstawieniu „Strach ma wielkie…zęby” terapeuci Centrum Terapii Sensoria zapraszają jego młodych widzów na artystyczną przygodę. Ponownie przeżyjemy podczas niej emocje związane z obejrzanym spektaklem, podzielimy się wrażeniami, omówimy wartości i przekaz, który ze sobą niósł, a dzięki różnym technikom plastycznym, tanecznym i teatralnym uwolnimy nasz twórczy potencjał.
Impart, ul. Mazowiecka 17
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona |  zapisy: agnieszka.perczynska@impart.art.pl


23.09 | 14:00, 17:00
Impart, sala kameralna
”Małe niebieskie, małe żółte”- Teatra Lalek Maribor, Słowenia
Dla dzieci od 3 roku życia

 

MALI KOLEJ(K)ARZE
Ale odjazd! W czasie Dziecinady można będzie nie tylko pobawić się miniaturowymi pociągami, ale i wziąć udział w warsztatach własnoręcznego budowania kolejowych modeli. Na najlepsze prace czeka miejsce w makiecie głównej Kolejkowa - w gmachu jednego z najstarszych dworców kolejowych we Wrocławiu, przepięknego Dworca Świebodzkiego!
Impart, ul. Mazowiecka 17
start na 45 minut przed i 45 minut po każdym spektaklu w Imparcie

MAŁE KROCZKI | warsztaty dla dorosłych
Warsztaty taneczne, podczas których w rolę choreografów wcielą się wyjątkowi goście - dzieci. Zajęcia zarówno dla profesjonalnych, jak i całkiem początkujących tancerzy, którzy chcą podjąć wyzwanie nadążania za małymi kroczkami oraz wszystkich, którzy chcą poeksperymentować z ruchem, poimprowizować w kontakcie lub po prostu wspólnie potańczyć.
Barbara, ul. Świdnicka 8B
23.09 | 14:30
Wstęp wolny
*

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA Z DUDA-CARS
Warsztaty, podczas których, poprzez teatralne zabawy, przybliżymy dzieciom bezpieczne zachowania w różnych sytuacjach, z którymi mogą się spotkać w drodze do szkoły czy przedszkola. W trakcie trwania warsztatów liczne niespodzianki czekają… nie tylko na dzieci. Rodziców zapraszamy na jazdy testowe samochodami Mercedes-Benz.
Ogród Społeczny, Plac Społeczny
23.09 | 13:30-15:30
Wstęp wolny
*
Jak co roku, artyści DZIECINADY dostają bardzo ważne zadanie - dotrzeć w miejsca nieoczywiste, daleko od centrów kultury, gdzie teatr nie dociera zbyt często. W tym roku zapraszamy  na spektakle kukiełkowe, lalkowe, cyrkowe, przeróżne animacje i warsztaty na Strachocinie i Brochowie - może i Wy odkryjecie dzięki tym teatralnym wizytom nieznane dla siebie zakątki miasta?

PLENER
15:00-18:00
Artyści Festiwalu DZIECINADA z wizytą w Parku Strachocińskim
Wędrujące Lalki Pana Pejo
PępoLINA
Pina Polar
warsztaty, animacje, teatralne zabawy!

Tekturowo | Barbara
Cykliczne spotkania warsztatowe, podczas których działamy wielkoformatowo, konstruując z papieru i tektury fragmenty świata. Będziemy malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować. Warsztaty prowadzi Katarzyna Bury – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury.
Barbara, ul. Świdnicka 8B
23.09 | 12:00
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona | zapisy: tekturowo@gmail.com


NIEDZIELA

24.09 | 10:30 i 16:00

Impart, sala nr 13 – IMPART
„ Nie jedz piasku”
instalacja teatralna dla dzieci od 10  miesiąca do 3 roku życia

 

24.09 | 11.00 i 16.00

Barbara, ul. Świdnicka 8b

Donna Quixota - Pina Polar
Spektakl

24.09 | 12:00, 16:00
Impart, sala teatralna
Ostatnia sztuczka Georgesa Mélièsa"- Divadlo DRAK, Czechy
Dla dzieci od 7 roku życia
Spektakl bez słów

 

24.09 | 10:00, 15:00
Impart, sala kameralna
„K jak Kameleon”- Toihaus Theater, Austria
Dla dzieci w wieku 1,5-6 lat
Spektakl bez słów

*

Impart | warsztaty odbywają się 45 min. przed oraz 45 min. po każdym spektaklu
Warsztaty KOLEJKOWO i Magiczny Dolny Śląsk
wstęp wolny

*

SITODRUK – PTASZOGRAFIKA
Przynieście koszulki, torby lub poszewki na poduszki, wybierzcie jednego z latających bohaterów festiwalu, za pomocą metody sitodruku odbijcie jego kształt i zabierzcie dziecinadowego Ptaszora do domu! Warsztaty prowadzone będą przez Magdalenę Grobelną-Jackowiak – wrocławską artystkę i animatorkę kultury, prowadzącą pracownię plastyczną Magga Studio.
Barbara, ul. Świdnicka 8B
24.09 | 11:30, 16:30
Wstęp wolny
*

STWÓRZ SWOJEGO STWORA
Warsztaty prowadzone przez twórczynię oryginalnych maskotek mu.mu, nauczycielkę i mamę Antka - Polę Fedyszyn. Podczas zajęć wspólnie przygotujemy projekt własnych stworów, a po doborze materiałów, nauczymy się je wycinać, szyć i kleić.
Barbara, ul. Świdnicka 8B
24.09 | 13:00
Wstęp wolny | ilość miejsc ograniczona | zapisy: kontakt@mockultury.pl
*

CHUSTONOSZENIE | spotkanie dla dorosłych
Spotkanie z Dominiką Sokulską - mamą bezwózkowego dziecka, fanką rodzicielstwa bliskości i jedną z nielicznych w kraju certyfikowanych doradczyń noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, od blisko 2 lat propagującą prawidłowe noszenie dzieci.
Impart, ul. Mazowiecka 17
24.09 | 11:00
Wstęp wolny
*

BUGGY GYM | zajęcia dla dorosłych
Zajęcia prowadzone przez Agatę Olejnik (instruktorkę Buggy Gym, gimnastyki dla kobiet w ciąży oraz tańca nowoczesnego) pokażą, w jaki sposób ćwiczenia z wykorzystaniem wózka mogą stać się bezpiecznym i przyjemnym sposobem na pociążowy powrót do dobrej formy.
Ogród Społeczny, Plac Społeczny
21.09 | 11:30
Wstęp wolny

*

METR NAD ZIEMIĄ | zajęcia dla dzieci i dorosłych
Tym razem to dzieci będą uczyć dorosłych naturalnego ruchu. Tańcząc uwolnimy przepływ energii w ciele, zobaczymy, jak rozkłada się ciężar w pracy z dużo lżejszym partnerem, przypomnimy sobie, jak wygląda świat, gdy ma się głowę metr nad ziemią. Zajęcia poprowadzi  Magdalena Górnicka-Jottard  - choreografka m.in. spektakli lalkowych, pantomimy, musicalu. Warsztaty współorganizowane przez Wrocławską Inicjatywę Taneczną.
Ogród Społeczny, Plac Społeczny
24.09 | 17:00
wstęp wolny
*

PLENER
15:00-17:00
Artyści Festiwalu DZIECINADA z wizytą na Brochowie
Teatr Lalka w Trasie
Yasna Group
Circo Matrioszka
warsztaty, animacje, teatralne zabawy
Brochów, ul. Koreańska 1A, przy instalacji Fotoplastykon
wstęp wolny
*

Podczas festiwalu DZIECINADA w Galerii Impart czynna też będzie wystawa pokonkursowa IX Biennale Plastycznego „KOT 2017”
Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, Wrocław, ul. Kołłątaja 20

--------------------------------------------------------------------------------------
Bilety na spektakle dla widzów indywidualnych kosztują 10 złotych i dostępne są w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), online: www.impart.art.pl oraz www.eventim.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Media Markt i Saturn.
Bilety na spektakle dla grup zorganizowanych (8 złotych - grupy zorganizowane / 10 złotych widzowie indywidualni) dostępne są wyłącznie w kasie biletowej Impartu (ul. Mazowiecka 17).
Rezerwacje: grupowe i indywidualne: Kasa Impartu - tel. 71-341-94-32 (godz. 12:00-18:00), dział sprzedaży - tel. 71-71 27 100 (godz. 9:00-16:00) i pod adresem: rezerwacje@impart.art.pl

- POLECAMY RÓWNIEŻ -
L.Stadt - L.Story
L.STADT - L.STORY
ZMIANA TERMINU KONCERTU / Koncert promujący nową płytę L.Stadt /
KUP BILET ONLINE
Data: 20-01 do 20-01 | Godzina: 20.00
Miejsce: Impart, sala teatralna
Bilety: 30, 35 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAZZ JAM SESSION
JAZZ JAM SESSION
koncert
KUP BILET ONLINE
Data: 22-01-2018 | Godzina: 20.00
Miejsce: Klub Autograf
Bilety: wstęp wolny
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kuba Stankiewicz International Trio feat. Tina Raymond
KUBA STANKIEWICZ INTERNATIONAL TRIO FEAT. TINA RAYMOND
Kuba Stankiewicz International Trio feat. TINA RAYMOND / koncert jazzowy /
KUP BILET ONLINE
Data: 23-01-2018 | Godzina: 20:00
Miejsce: Impart, sala teatralna, ul.Mazowiecka 17
Bilety: 30 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

– KONTAKT – PYTANIE?
ZADZWON, NAPISZ… –

Nasze kasy otwarte będą za:

tel. 71 71 27 100 | 71 341 94 32
rezerwacje@impart.art.pl
SPRAWDŻ GDZIE KUPISZ NAJBLIŻEJ BILET

- IMPART TV-

 • Prometeusz
 • II Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci
 • WROsound - zapowiedź 6 edycji
 • BREAKING MUSE: 50th Jazz nad Odrą Festival
 • 50. Jazz nad Odrą Festival - trailer
 • 50. Jazz nad Odrą Festival - spot
 • Wrocławski Sound - relacja
 • Wrocławski Sound
 • JubiFest teatru Te-O-Ka
 • Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci
 • Michał Znaniecki o projekcie
 • Wokół Impartu
 • Prometeusz na Festiwalu Tańca Scena Otwarta w Tarnowie
 • Jazz i Odra
 • Halo echo
 • 49. Jazz nad Odrą Festival
 • Baśń o grającym Imbryku
 • Prometeusz - premiera
 • Niebezpieczna gra
OBEJRZYJ

- NIEZBĘDNIK
KULTURALNY -

Pobierz plik PDF na XII 2017-I 2018
POBIERZ
DO GÓRY
TELEWIZJA RNS
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij [X]